Koszty płatności

 
 
WAŻNE !!!
 
Minimalna 
kwota 
zamówienia: 
 
 50zł
 
 
 

 
 UPUSTY DLA ODBIORCÓW  HURTOWYCH
200ZŁ : -10%
500ZŁ:  -15% 
 
 
PRZESYŁKA ZA POMOCĄ FIRMY KURIERSKIEJ OPEK
LUB POCZTĄ WEDŁUG CENNIKÓW OBU FIRM
 
KOSZT PRZESYŁKI I SPOSÓB DOSTAWY USTALAMY
PO SKONTAKTOWANIU SIĘ Z NAMI
 
Prosze nie wysyłać pieniedzy bez ustalenia 
kosztów dostawy !!!
 
NASIONA MAJĄ WSZYSTKIE
POTRZEBNE 
BADANIA  DO 
ODSPRZEDAŻY.
 

 
 
 
 
 

Regulamin

REGULAMIN

Dane ogólne
Sklep internetowy jest własnościa firmy Hurtowni Zorza 

Hurtownia Zorza
ul.warszawska 5/7
35-205 rzeszów

NIP: 813-324-32-20
regon: 691560287
Email: poczta@sztuczne-kwiaty.com.pl

Składanie zamówień, realizacja
1. Regulamin korzystania ze sklepu został umieszczony poniżej. Złożenie zamówienia w formie telefonicznej, pocztą elektroniczną, poprzez strone lub w inny dostępny sposób jest równoznaczne z akceptacją obowiązujących zasad korzystania ze sklepu.

2. Warunkiem koniecznym dla złożenia zamówienia/rejestracji w sklepie jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i podanie prawdziwych danych osobowych oraz adresowych (w tym adresu mailowego oraz numeru telefonu). W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, założone konto oraz złożone zamówienie zostaną usunięte.

3. Wszystkie zamówienia są potwierdzane automatycznie pocztą elektroniczną. Jeśli zamówienie nie zostanie potwierdzone oznacza to, że nie zostało ono przesłane do sklepu. W tym przypadku prosimy o ponowne złożenie zamówienia bądź kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjęcia lub odrzucenia zamówienia w przypadku, gdy nie można nawiązać kontaktu z klientem, jego adres e-mail jest błędny lub wystąpiły inne nieprawidłowości.

4. Minimalna kwota zamówienia wynosi 50 zł.

5. Wszystkie opisy i zdjęcia oferowanych do sprzedaży produktów oparte są na informacjach dostarczonych nam przez producentów/dystrybutorów i umieszczone są za ich zgodą.

Istnieje jednakże możliwość, że zakupiony towar będzie różnił się w szczegółach od zamieszczonego zdjęcia/opisu, bez wpływu na jego przeznaczenie i funkcjonalność. W przypadkach spornych reklamacje uwzględniane będą indywidualnie.

6. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i w najniższych cenach. W przypadku zmiany ceny przez producenta w trakcie realizacji zamówienia, klient zostanie niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie i będzie mógł anulować zamówienie, jeśli nowe ceny nie będą mu odpowiadały.

7. Przyjęcie zamówienia nie jest równoznaczne z tym, że zamówienie zostanie w pełni zrealizowane. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany i o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

8. Jeżeli klient zamawia kilka pozycji, z których tylko część jest w magazynie sklepu, po uprzednim kontakcie z klientem, na jego życzenie:
• wysyłamy te pozycje, które aktualnie są dostępne,
• brakujące pozycje traktowane będą jako rezerwacja towaru i zrealizowane kiedy tylko towar dotrze od producenta,
• istnieje możliwość ustalenia indywidualnej procedury,
• koszty wysyłki brakujących towarów pokrywane są przez sklep.

9. Zamówienie realizowane będzie w terminie 3-7 dni roboczych. W przypadku przedpłaty na konto czas realizacji będzie liczony od dnia wpływu pieniędzy na rachunek bankowy. W przypadku zmian w zamówieniu termin realizacji jest liczony od dnia ostatniej modyfikacji. W przypadku towaru sprowadzanego z innego kraju lub produkowanego na indywidualne zamówienie czas realizacji może się wydłużyć.

Gwarancja i zwroty towaru
1. Towary oferowane na stronach sklepu Hurtowni Zorza są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta/sprzedawcy.

Jeżeli zdarzyłoby się, że dostarczony produkt będzie posiadał wady, Klientowi przysługuje prawo do otrzymania tego produktu z usuniętą wadą bądź wymiany na nowy egzemplarz, wolny od wad.

2. Firma Hurtownia Zorza nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane użytkowaniem produktów niezgodnym z ich przeznaczeniem i instrukcją, oraz za uszkodzenia towaru wynikłe z winy przewoźnika lub spedytora dostarczającego towar do zamawiającego- prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera.

3. Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w terminie 10 dni wyłącznie na własny koszt. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie kopii dokumentu zakupu i przyjęcia towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i musi być zwrócony niezmieniony, w oryginalnym opakowaniu do siedziby naszej firmy.
Zwrotom nie podlegają:
• towary noszące ślady używania,
• towary mające zniszczone oryginalne opakowanie.
Zwroty należy każdorazowo uzgadniać pisemnie na nasz adres e-mail lub listownie z podaniem szczegółowych powodów zwrotu.
Zwrot pieniędzy w formie przekazu pocztowego lub przelewu bankowego (w zależności od Państwa życzenia), następuje w terminie do 7 dni po otrzymaniu przez nas zwrotu (zwrotowi nie podlega kwota transportu - opłata za paczkę i pobranie pocztowe).

4. W przypadku stwierdzenia reklamacji prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie pocztą elektroniczną bądź telefonicznie a produkt odesłać na adres:
Hurtownia Zorza ul. warszawska 5/7 35-205 Rzeszów

• O terminie rozpatrzenia reklamacji klient jest zawiadamiany przez e-mail.
• Termin rozpatrzenia reklamacji ustala producent lub dystrybutor reklamowanego sprzętu.
• Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.

Koszty i sposoby wysyłki
1. Zamówienia realizowane są poprzez Pocztę Polską lub firmę kurierską OPEK. Koszty wysyłki ponosi klient. Jedynie w przypadku, gdy suma zamówienia przekracza kwotę 1.500,00 zł, koszty przesyłki przerzucone są na sprzedającego.
Ceny wysyłki : http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm,
Kurier: OPEK
• paczka do  1kg  – 22zł
• paczka do 5kg – 23zł
• paczka do 10kg – 25zł
• paczka do 20kg – 28zł

2. W szczególnych przypadkach towar dowozimy osobiście – dotyczy to jedynie okolic Reszowa

3.Przy wiekszych zamówieniach koszt dostawy ustalamy po uprzednim skontaktowaniu sie z nami telefonicznie lub za pomoca e-mail
4. Rodzaj przesyłki klient wybiera według własnego uznania przy składaniu zamówienia.

Sposoby płatności
1.Oferujemy różne rodzaje płatności:
Przelew (przedpłata) na konto bankowe. Na bankowym poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia internetowego.
Gotówka przy odbiorze (za pobraniem), w tym przypadku do kwoty zamówienia należy dodać kwotę 4,50zł.
2. Formę płatności klient wybiera według własnego uznania przy składaniu zamówienia.
3. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów dostawy.

Pozostałe informacje
1. Zamieszczone na stronach sklepu Hurtowni Zorza ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego.
Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (np. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Jeżeli zmiana taka dotyczy towarów już zamówionych przez Klienta sklepu, jest on o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie.
Wszystkie ceny podane są z uwzględnieniem wszelkich podatków - tzw. ceny brutto.

2. Wszystkie dane osobowe podlegają ochronie danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 9 sierpnia 1997 r. i będą używane wyłącznie do czynności związanych z realizacją zamówienia.

3. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.

4. Sprzedawcy przysługuje prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

6. Jeżeli Państwo nie znaleźli jakiegoś produktu w ofercie sklepu prosimy o kontakt, a my postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Państwa.

Hurtowania Zorza - hurtownia nasion oraz kwiatów sztucznych
Projekt i realizacja: BigCom